تائید
فروش مسکونیآپارتمانفرمانیه شرقی (سنبل ) 200 متر 3 خواب

فرمانیه شرقی (سنبل ) 200 متر 3 خواب

2 سال پیش در تهران

متراژ
200
ساخت
1387
اتاق
3
قیمت کل
36٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
184٬000٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

فرمانیه شرقی /سنبل

200متر 3خواب
2جهت نور
ورودی لابی/سرایدار
تراس قابل چیدمان
و....
فرزاد هنرمند