تائید
فروش مسکونیآپارتمانفرهنگ شهر / 115 متری / واحد جلو / خوش نقشه

فرهنگ شهر / 115 متری / واحد جلو / خوش نقشه

1 سال پیش در اهواز

متراژ
115
ساخت
1396
اتاق
3
قیمت کل
2٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
22٬608٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
3
بالکن
دارد
جنس کف
سرامیک
تعداد کل طبقات
4
⚜️ دپارتــمان امــلاک سالــمی ⚜️

< صفر تا صد مراحل اخذ وام بعهده ما میباشد >

- 115 متــری واحد جلو

- خوش نقشه و پلان مربعی

- نور دهی عالــی و تراس رو به نما

- موقعیت عالی و دسترسی راحت به اماکن عمومی

" قابلیت تهاتر با واحد بین 80 تا 90 متری "
__________________________
⚜️ برای کسب اطلاعات بیشتر
⚜️ معرفی فایل های مشابه
⚜️ مشاوره رایگان
⚜️ معرفی فایل های خود
تـمـاس بـگیـرید
__________________________
نشانی دفتر ما ؛ اتوبان گلستان فرهنگشهر خ ساعی 1

مشاور ؛ Abeyat
CODE : 1169