تائید
فروش مسکونیآپارتمانفرهنگ شهر 155 متری سند آزاد

فرهنگ شهر 155 متری سند آزاد

1 سال پیش در اهواز

متراژ
155
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
3٬350٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
21٬612٬000 تومان
طبقه
4
⚜️ دپارتمان املاک سالمی ⚜️

«تمام مراحل اخذوام بعهده تیم ما میباشد»

155 متری
3 خـواب
مـستر
2 تراس
سند تک برگ

قابلیت اخذ وام 800الی1200میلیون میباشد

اطلاعات بیشتر همین الان تماس بگیرید

نشانی ما اتوبان گلستان فرهنگشهر ساعی1