تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافرهنگ شهر /ویلایی /250متر

فرهنگ شهر /ویلایی /250متر

1 سال پیش در اهواز

متراژ
150
ساخت
1375
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
3٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
14٬400٬000 تومان
متراژ زمین
250

________________
⚡نشانی ما:اتوبان گلستان فرهنگ شهر خیابان ساعی1⚡