تائید
فروش اداری و تجاریصنعتی، کشاورزی و تجاریفروش 100 مترمربع تجاری بهداشتی انبار کارگاه تولیدی

فروش 100 مترمربع تجاری بهداشتی انبار کارگاه تولیدی

1 سال پیش در اصفهان

متراژ
100
ساخت
1402
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
2٬330٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
23٬300٬000 تومان
سند اداری
دارد
✅تا انتهای توضیحات خوانده شود
با تشکر
لطفا بین ساعات 9 الی 13 و 16 الی 20 تماس حاصل فرمایید

✅ املاک دربار

خرید و فروش / رهن و اجاره / انواع سوله / کارگاه / تولیدی / انبار / صنعتی / بهداشتی / چرثقیل سقفی / گاز فشارقوی / برق فشارقوی 250 کاوا KW

✅قیمت ذکر شده طبق گزارش ارزیابی کارشناس رسمی املاک به تاریخ 1403/08/22 میباشد و تا پایان سال جاری به قیمت ذکر شده به فروش میرسد.

فروش 100 متر مربع تجاری بر گذر اصلی دارای برق 3 فاز
دارای ابعاد تقریبی 15 در 7
درب ریموت دار برقی و درب ورودی نفر رو
سرویس بهداشتی
راه مجزا جهت ایجاد سقف دوم و استفاده مسکونی دارای راه پله
سقف و ستون مهندسی ساز انتظارها جهت ایجاد سقف دوم.
ارتفاع سقف 4 متر
پشت بام ایزوله ایزوگام
بدنه سرامیک
بدونه تخلف شهرداری
بدونه عقب نشینی
گذر عبوری 16 متری
ماشین رو به داخل
✅ خمینی شهر اصغراباد