ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
صنعتی، کشاورزی و تجاری
فروش 1000 متری در دکتر حسابی
فروش 1000 متری در دکتر حسابی
11 ماه پیش در کمالشهر
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
1000
ساخت
1404
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
7٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
7٬400٬000 تومان
⭐️⭐️1000 متر 20 در 50⭐️⭐️
⭐️⭐️سند 6 دانگ دکتر حسابی⭐️⭐️
⭐️⭐️⭐️اول شهرک⭐️⭐️⭐️
⭐️⭐️⭐️زیر قیمت واقعی⭐️⭐️⭐️
در موقعیت عالی دسترسی به اتوبان و جاده قدیم⭐️⭐️
فایل مشابه در پلاکهای صنعتی و مسکونی موجود میباشد⭐️⭐️⭐️
⭐️⭐️اعتبار مسیری 1 روزه نیست⭐️⭐️
صوفی⭐️⭐️⭐️⭐️ مروتی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
آژانس املاک 77
مشاهده پروفایل
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت