ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
فروش 110متری ویودار فول بازسازی 2کله
فروش 110متری ویودار فول بازسازی 2کله
1 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
110
ساخت
1391
قیمت کل
14٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
133٬636٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
مبلغ کل تنها و تنها:14.700.000.000 میلیارد زیر زیر قیمت منطقه ✔
در تاپ لوکیشن با دسترسی فوقالعاده عالی ملکی ✔
سند:تکبرگ شخصی اماده برای انتقال به محضر ✔
〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️
110متر بسیار خوش نقشه بدون حتی 1سانتی پرتی✔
طبقه4. با ویو ابدی از کوه و منظره بدون مشرف ✔
2واحدی مجزا. با افتابگیری مستقیم 2جهت کامل✔
2خوابه کینگ سایز.با سالن پرده خور مربع خالص بدون حتی 1دیوار قناصی ✔
سازه شخصی ساز بامتریال فول بازسازی شده فراتر از نوساز ✔
لابی. سرایدار. پارکینگ وانباری 10متری سندی. اسانسور. تراس مسقف قابل چیدمان. دوربین مداربسته و...✔
موردی بسیار مناسب جهت سرمایه گذاری سودآور شما در منطقه1✔
〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️
مشاور شما در تمامی امور ملکیتان امیرالهام بخش
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.