تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش 112 متری تاپ لوکیشن باغ فیض/ فول/قیمت

فروش 112 متری تاپ لوکیشن باغ فیض/ فول/قیمت

1 سال پیش در تهران

متراژ
112
ساخت
1390
قیمت کل
11٬290٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
100٬803٬000 تومان
طبقه
3
بالکن
دارد
⚜گروه مهندسین و مشاورین املاک بزرگ آرتمیس ⚜

❗ پاسخگویی 24 ساعته ❗

112 متر تاپ لوکیشن دسترسی عالی به مراکز خرید و شاه راه ها

⚜پلان مهندسی و بدون پرتی

⚜غوطه ور در نور مستقیم

⚜پارکینگ اختصاصی + مهمان
⚜آسانسور ایتالیایی 8 نفره
⚜انباری و بالکن کاربردی و قابل چیدمان
⚜کابینت و کمددیواری MDF جدید
⚜گاز صفحه ای هود لمسی و شیر آلات برند
⚜سند تک برگ و آماده انتقال
⚜فروشنده واقعی / فایل به قیمت رسیده

شاید اتفاقی نیست که این اگهیو میبینید
همین الان تماس بگیر و فرصت بازدید این فایل طلایی رو از دست نده .

پاسخگویی 24 ساعته / فقط تماس

مشاور امور ملکی شما : امیر محمدی

✅آدرس دفتر املاک آرتمیس
✅انتهای اشرفی اصفهانی
✅اولین لاین کندرو
✅برج بهشت پلاک 280

جهت اطلاع از موارد مشابه با توجه به بودجه و سلیقه شما تماس بگیرید یا به آدرس املاک مراجعه فرمایید.