تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش 115متری در برج های آسمان تبریز - بیگی

فروش 115متری در برج های آسمان تبریز - بیگی

2 سال پیش در تبریز

متراژ
115
ساخت
1390
قیمت کل
6٬750٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
58٬695٬000 تومان
طبقه
13
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
15
___〽️____Amlake Aseman Tabriz____〽️___

✔️  واقع در بهترین برج آسمان

❗️اطلاعات ملک❗️

سازه با اسکلت بتن مسلح با پوشش وافل

 لابی بزرگ وسیع، سالن اجتماعات با حیاط اختصاصی برای ساکنین هر برج، زمین ورزشی کودک

دارای مجتمع تفریحی و ورزشی منحصر به فرد با معماری شاخص (شامل سونا،استخر، جکوزی، سالن بدنسازی، مهد کودک)

با مرکز خرید همجوار مجتمع (شامل بانک ملی، سوپرمارکت، رستوران و ..

هر برج دارای هیات مدیره و نگهبانی و دو دستگاه آسانسور پانامورا

قرار گرفتن در منطقه نوساز و مدرن تبریز 

فاصله از گسل ها _ با چشم انداز های 4جهته

در و پنجره بیرونی فولاد گالوانیزه با رنگ کوره ای سکو و شیشه های دوجداره
برق اضطراری، مجهز به سیستم شوت زباله

دارای سیستم اعلام و اطفاء حریق پیشرفته
 با آنتن مرکزی تلویزیون ورادیو
ایجاد زیر ساخت شبکه رایانه ای محلی و برقراری امکان ارتباط با اینترنت و مکالمات داخلی اینترکام

تهویه متمرکز واحدها با استفاده از کانالهای گالوانیزه و اگزوزفن
در و کمدها، قرنیزها و سایر کارهای چوبی با رنگ پلی استر و پوششی.

✅️ کارشناس شما: بیگی هستم.
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک سامانه م لک تون

سامانه جامع املاک

ثبت امتیاز برای آگهی