تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش 125 متری سند تک برگ نوساز شهر جدید مهستان

فروش 125 متری سند تک برگ نوساز شهر جدید مهستان

2 سال پیش در هشتگرد

متراژ
125
ساخت
1402
قیمت کل
2٬980٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
23٬840٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
⚜️دپارتمان املاک بزرگ آ ب ث ⚜️

شهر جدید مهستان

125 متری
دسترسی به تمامی امکانات

جهت هماهنگی بازدید واحد با شماره درج شده در تماس باشید

مشاور ملکی شما در منطقه رضاپور
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک دپارتمان بزرگ آ ب ث

اولین و بزرگترین دپارتمان در شهرجدیدهشتگرد