تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش 130 اپارتمان در فرخ/ثارالله

فروش 130 اپارتمان در فرخ/ثارالله

1 سال پیش در تهران

متراژ
130
ساخت
1393
قیمت کل
34٬560٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
265٬846٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
✨سازه ای برند در تاپ لوکیشن منطقه✨

✨ارشیتکت بنام✨
✨نورگیری از 2 جهت✨

⚜️130 متر 2 خواب همراه با مستر با ارتفاع سقف عالی⚜️
✔️اشپزخانه نیمه فرنیش
✔️تراس قابل چیدمان
✔️پنجره های قدی
✔️پلان بینظیر

✨استخر/سونا/جکوزی
✨لابی و لابی من 24 ساعته با ارتفاع 6 متر
✨سالن اجتماعات
✨تیم خدماتی مقیم
✨جیم مجهز

✔️متریال وارداتی
✔️1 پارکینگ سندی
✔️سند شخص بدون ریشه

☎️برای اطلاعات بیشتر از واحد و واحد های مشابه تماس حاصل فرمایید

✔️مشاور شما سلطانی

✔️مسکن دیپلمات