تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش 130متر تک واحدی

فروش 130متر تک واحدی

1 هفته پیش در نهاوند

متراژ
130
ساخت
1400
قیمت کل
‏8,550,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏65,769,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
130 متر.تک واحدی.فرمانداری.خ تختی.طبقه3از4.سندآماده انتقال.جنوبی و نورعالی.دوکله با دو تراس.پارکینگ و آسانسور و انباری.
جهت اطلاعات بیشتربه املاک کارا واقع درمیدان آل آقا مراجعه نمایید.(دکامی)