تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش 160 متر بنا 121 متر زمین ویلایی شهرک هما پونک

فروش 160 متر بنا 121 متر زمین ویلایی شهرک هما پونک

2 سال پیش در تهران

متراژ
160
ساخت
1382
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
25٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
103٬305٬000 تومان
متراژ زمین
242

و ویلای یکجا

فروش 242 متر زمین
121 متر قدرالسهم
160 متر بنا سه خواب بزرگ

بسیار لوکس و لاکچری

❗زیر زیر زیر قیمت منطقه❗
❗موقعیت سرمایه گذاری❗
❗قابلیت رهن تا 1.800.000.000 تومان❗

✅160 متر سه خواب بزرگ همراه با کمد دیواری
✅نقشه بینظیر کاملا بدون کوچیک ترین پرتی
✅دریایی از نور
✅سرتاسر پنجره در سالن ، آشپزخانه و اتاق ها

مشاور امور ملکی شما :
نصرتی