تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش 170متر آپارتمان با ویو شیطانکوه و جهادکشاورزی

فروش 170متر آپارتمان با ویو شیطانکوه و جهادکشاورزی

2 سال پیش در لاهیجان

متراژ
170
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
13٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
76٬470٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
مجموعه کارگزاری املاک ژئو

ارائه با کیفیت ترین خدمات حقوقی ، مهندسی و
خرید و فروش ملک
ارائه آموزش اصولی طراحی و معماری ، قراردادنویسی و نقشه برداری

خیابان شقایق،نبش شقایق هفتم
____________________________________

+ یک واحد آپارتمان 175 متری سه خواب با تمام امکانات
+ تراس با ویو فوق العاده شیطانکوه و جهاد کشاورزی
✓ کلازت، مستر، آسانسور هفت نفره
✓ متریال درجه یک و سازه قوی فولادی
+ سازنده مطرح و سازه ای بالاتر از استانداردهای شهر زیبای لاهیجان
طبقات دیگر موجود✓

________

*کارشناس فروش مجموعه ژئو ؛
((کامران پویان))

کلکسیونی از بهترین موارد جهت خرید و اجاره رو فقط در گروه کارگزاری املاک ژئو پیدا کنید.

*ژئو ؛ جغرافیای محیط زندگی