تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش 185متری لوکس قصرالدشت فایل 357

فروش 185متری لوکس قصرالدشت فایل 357

12 ماه پیش در قصرالدشت

متراژ
185
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
13٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
70٬810٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5

✅️مالک منعطف

⚜️موارد مشابه در فردوسی،باغشاه،ملاصدرا،مشیر فاطمی،اطلسی موجود است
⚜️فایل های رهن و اجاره ، خرید و فروش خود را به ما بسپارید
⚜️املاک با تجربه ی رهام حامی شما در کلیه ی امور معاملات ملکی
⚜️جهت بازدید ملک و اسناد مربوطه به آدرس زیر آگهی مراجعه کنید،

مشاور شما:خانم جوانمردی

آدرس دفتر:پل باغ صفا خیابان فردوسی بین کوچه ی 22 و 20 دپارتمان املاک رهام