تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش/190متر/دیباجی جنوبی/سه خواب/فول

فروش/190متر/دیباجی جنوبی/سه خواب/فول

2 سال پیش در تهران

متراژ
190
ساخت
1386
اتاق
3
قیمت کل
23٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
123٬684٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
■دولت / دیباجی جنوبی
■190 متر سه خواب
■بازسازی شده
■امکانات کامل
■پارکینگ ، انباری ، آسانسور ، بالکن
■رو به آفتاب
■تاپ لوکیشن منطقه
■نزدیک پارک
■برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید
__________________________________________
●●●●●مشاور و همراه شما میلاد مظفری●●●●●