تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش 190متری 3خواب تک واحدی آزادگان

فروش 190متری 3خواب تک واحدی آزادگان

1 سال پیش در بندرعباس

متراژ
190
ساخت
1393
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
6٬357٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
33٬457٬000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
☑️املاک بزرگ دیاکو شعبه دیگری ندارد.

️کارشناس تخصصی فروش:مهندس سینا صالح نیا

⬜لوکیشن ملک
سرور آزادگان

**توضیحات رو کامل مشاهاده کنید**

◽ویژگی ها و امکانات داخلی واحد
✅کابینت های گلاس، کف سرامیک، کاغذدیواری، سردیس های مجزا+یک خواب مستر، کولر اسپیلت، پرده، لوستر، کمددیواری بزرگ و جادار، هود و اجاق گاز صفحه ای(طرح ایتالیایی)

◾️فروشنده واقعی

☑️یک دهه با افتخار در کنار شما مردم عزیز شهر بندرعباس هستیم و با تلاش بهترین خدمات را به شما ارائه داده ایم.

◾آدرس:خیابان دانشگاه_بلوار پرفسور خشنودی_املاک بزرگ دیاکو