تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش 2 خواب کلیدنخورده شهرک صدف

فروش 2 خواب کلیدنخورده شهرک صدف

2 سال پیش در کیش

متراژ
97
ساخت
1399
قیمت کل
11٬250٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
115٬979٬000 تومان
طبقه
2
فروش
واحد 97متر
2 خواب
دارای تراس پارکینگ و انبار
طبقه پایین در برج نوساز
شهرک صدف
قیمت 11250 م