تائید
فروش اداری و تجاریصنعتی، کشاورزی و تجاریفروش 225 متر سالن کمربندی دوم تهران

فروش 225 متر سالن کمربندی دوم تهران

1 هفته پیش در فیروز آباد ری

متراژ
225
ساخت
1397
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏7,875,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏35,000,000 تومان
فروش قواره 225 متری
150 متر سالن + 75 متر مشاعات
ارتفاع 8 متر
آماده ساخت طبقه دوم ، بالکن
درب تک رو و کرکره برقی
کف بتن صنعتی
مجتمع شخصی/ بر کمربندی دوم
(900 میلیون رهن اجاره مستاجر قرار داد سال قبل)
آب و برق ، تلفن
گاز در دست اقدام
مناسب انبار ، کارگاه ، سردخانه
محیطی دنج با امنیت بالا
نگهبان روز و شب
دسترسی عالی از جاده خاوران و جاده ورامین
ابتدای کمربندی دوم تهران پایین تر از میدان غنی آباد