تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش 235 متر محمودیه

فروش 235 متر محمودیه

2 سال پیش در تهران

متراژ
235
ساخت
1384
اتاق
3
قیمت کل
42٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
178٬723٬000 تومان
طبقه
1
آپارتمان مسکونی شخصی ساز
واقع در مرغوب ترین لوکیشن محمودیه

235 متر بسیار خوش نقشه با نور عالی
با ارتفاع سقف بالا
3 خواب استاندارد با کمد های فراوان
یک خواب مستر
تراس قابل چیدمان
آشپزخانه و آشپزخانه کثیف

مشاور شما در منطقه خانم حسینی
مسکن ماهان