تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش 2خوابه 87متری بلوار اتوبوسرانی

فروش 2خوابه 87متری بلوار اتوبوسرانی

1 سال پیش در بندرعباس

متراژ
87
ساخت
1386
انباری
ندارد
قیمت کل
3٬320٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
38٬160٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
7
✅️فروش دوخوابه فول امکانات و تخلیه
✅️آماده سکونت و جابجایی
✅️نما و مشاعات تمیز
✅️پارکینگ اختصاصی سندی
✅️کف پارکت/کابینت/گازو هود روکار/لوستر و پرده
.........
✅️روبه جنوب با نورگیر عالی
✅️شرایط پرداخت توافقی
⭕️مبلغ پارکینگ 280میلیون جدا محاسبه می گردد
⭕️کلید دفتر آماده بازدید
_____________________
✍️مشاور فروش بخشنده