تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش 2خوابه 89 متری با پارکینگ طبقه دوم. دانشسرا

فروش 2خوابه 89 متری با پارکینگ طبقه دوم. دانشسرا

1 سال پیش در رشت

متراژ
89
ساخت
1387
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬990٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
22٬359٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
✴املاک اسپادانا✴
________________
♦️کد ملک:1043✅️
♦️متراژ کل:89✅️
♦️متراژ مفید:79✅️
♦️ طبقه:2✅️
♦️تعداد خواب:2✅️
♦️سند: تک برگ ✅️
♦️سال ساخت: 1387✅️
___________________

⬅️برای مشاهده فایلهای بیشتر به آدرس زیر مراجعه فرمایید
فایل های مشابه موجود است
آدرس دفتر: مطهری ابتدای ساغریسازان روبروی داروخانه دکتر حجازی “املاک اسپادانا”

⬅️برای بازدید  و مشاوره حرفه ای با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید
                           
✅️***********
گیاه پرور داروخانه دکتر حجازی “املاک اسپادانا”

                           
***********
گیاه پرور ✅️
(( املاک  اسپادانا ))