تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیفروش 3 قطعه زمین مسکونی شهری در رضوانشهر

فروش 3 قطعه زمین مسکونی شهری در رضوانشهر

2 سال پیش در رضوانشهر

قیمت کل
1٬250٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
4٬194٬000 تومان
فروش زمین در شیت شهری

✅️✨️ مساحت زمین 298متر مربع مطابق نقشه utm

✅️✨️ کاربری مسکونی

✅️✨️ دارای 3 قطعه زمین در متراژ های مختلف

✅️✨️ دارای خیابان 12 متری و 18 متری

✅️✨️ امتیازات در چند قدمی ملک

✅️✨️ جای بسیار دنج و ارام

✅️✨️ فاصله تا دریا 5 دقیقه

✅️✨️ فاصله تا کوه 3 دقیقه

⭕️ قیمت تماس بگیرید ⭕️

* جهت اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید *

مشاور املاک رایکا

️ ادرس: استان گیلان.شهر رضوانشهر.خیابان 22 بهمن
کوچه شهید محمود راست روش ️

بمدیریت : برادران احمدی