تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیفروش 3100 متر زمین کمربندی آستارا

فروش 3100 متر زمین کمربندی آستارا

11 ماه پیش در آستارا

قیمت کل
7٬750٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
2٬500٬000 تومان
✅️با سلام
✅️متراژ زمین 3100 متر
✅️سند تک برگ
✅️بعد از کسر حریم جاده قطعه اول ب حساب می آید
✅️دسترسی آسان
✅️موقعیتی عالی برای ساخت سوله
✅️با بر 43 متر
✅️برای بازدید ودریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
✅️املاک اسپینه
✅️سالار لطیف نیا