تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش 330 متری 160 متری

فروش 330 متری 160 متری

1 سال پیش در بوشهر

متراژ
330
ساخت
1393
اتاق
4
قیمت کل
10٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
30٬303٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
خونه مخصوص خانواده های میباشد که خونه های دلباز و بزرگ میپسندن ✔️
ساختمان دو نبش میباشد همراه با نورگیر فوق العاده ✔️
خرید خونه ی 330 متری با پول 165 متری✔️
خونه بسیار شیک و بدون هزینه میباشد✔️
4 خواب همراه با کمد دیواری ✔️
ی خواب 40 متری مستر همراه با بالکن ✔️
آشپزخانه بزرگ همراه با حیاط خلوت✔️
دو انباری بزرگ ✔️
سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی✔️
حمام بزرگ همراه با وان ✔️
آسانسور تا پشت بام میرود ✔️
2 تا پارکینگ اختصاصی بدون مزاحمت ✔️
(4 تا ماشین سویچی)
ساختمان کاملا شخصی ساز ✔️
قدر و سهم بالا✔️
دسترسی عالی
آدرس ملک :پاسارگاد 11 انتهای کوچه سر دو نبش
املاک شهرملک
مشاور شما مجتبی افتخاری