تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش 350متر باغچه ویلا در احمدآبادمستوفی

فروش 350متر باغچه ویلا در احمدآبادمستوفی

11 ماه پیش در شهرک طالقانی

متراژ
85
ساخت
1397
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
350
قیمت کل
8٬850٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
25٬285٬714٬000 تومان
بالکن
دارد
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✅️ 350متر باغچه ویلا

✅️ 85متر بنا 1 خواب

✅️ سند تک برگ

✅️ جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید

⚜️⚜️ املاک صنعتی اتحاد ⚜️⚜️