تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش 3خواب 185متر گوهران

فروش 3خواب 185متر گوهران

2 سال پیش در بندرعباس

متراژ
185
ساخت
1400
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
8٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
44٬864٬000 تومان
طبقه
5
✨️موقعیت ساختمان شمالی
✨️امتیازات ساختمان(تکواحدی،لوله کشی گاز
خانگی،جاروبرقی مرکزی،...)
✨️امتیازات واحد(دو بالکن در دو جهت، اتاق مستر
بزرگ،نورگیری عالی
✨️با توجه به وجود شرجی در شهر بندرعباس یکی
دیگر از امتیازات این واحد وجود دو پارکینگ
اختصاصی(قید در سند)میباشد
✨️قیمت مناسب
✨️لطفا خریدار واقعی تماس بگیرد
✨️مشاور و همراه شما در خرید :شهرام ذاکری