تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش 4 واحده / 2 خوابه/کارکنان شمالی

فروش 4 واحده / 2 خوابه/کارکنان شمالی

1 سال پیش در دوگنبدان

متراژ
110
ساخت
1403
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
2٬450٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
22٬272٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
2
✅️ دپارتمان املاک رابینسون ✅️

⚜️️ 110 متری

⚜️️ سال ساخت 1403

⚜️️ 2خواب بزرگ

⚜️️ هرطبقه 2 واحد ( جمعاً واحدها 4 واحد میباشد )

⚜️️ طبقه اول

⚜️ امکانات :( پارکینگ_انباری_بالکن )

⚜️ دسترسی آسان به امکانات رفاهی

⚜️️ پوشش دیوارها سفیدکاری _ کف پوش سرامیک

⚜️️ سند تک برگ

⭕️ واحد به صورت خام تحویل میباشد

⭕️ واحد 550 میلیون وام مسکن دارد که از مبلغ کل کسر میشود

⭕️ واحد قابلیت رهن تا مبلغ 400 میلیون تومان را دارد

⬇️ ⬇️ ⬇️

مشاوره جهت : خرید و فروش _ مشارکت در ساخت _ رهن و اجاره

⬅️ آدرس دفتر ما :
کارکنان دولت ، نبش کوچه 19 جنوبی(دپارتمان املاک رابینسون )

☎️ شماره های تماس ما : ************ آقای صفری ************ آقای گرامی************ آقای مظفریان