تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش 53 متر با انباری طبقه 3 پل چوبی

فروش 53 متر با انباری طبقه 3 پل چوبی

1 روز پیش در دروازه شمیران

متراژ
53
ساخت
1385
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏5,850,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏110,377,000 تومان
طبقه
3
☑️آپارتمان 53 متر خوش نقشه نورگیر
☑️تک خواب بازسازی شده
☑️دسترسی آسان به مترو و بی آرتی
☑️سند تک برگ آماده محضر

❌املاک حامی❌
نامجوی شمالی پلاک 188