تائید
فروش اداری و تجاریصنعتی، کشاورزی و تجاریفروش 5600 متر شهرک صنعتی شمس اباد

فروش 5600 متر شهرک صنعتی شمس اباد

10 ماه پیش در رباط کریم

متراژ
5600
ساخت
1398
اتاق
+4
قیمت کل
72٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
12٬857٬000 تومان
5600 متر زمین لوکیشن عالی
2000 متر سالن
400 امپر برق
مجوز فلزی
پروانه بره برداری

فایل از 140 متر تا 20000 موجود برای خرید و اجاره

ارمین