ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
فروش 60 متری/کم واحد/8 ساله
فروش 60 متری/کم واحد/8 ساله
2 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
60
ساخت
1393
اتاق
1
قیمت کل
5٬620٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
93٬666٬000 تومان
طبقه
2
❌فایل شخصی/آگهی کاملا واقعی❌
✅60متر سندی با خواب استاندارد
✅نما تراورتن/ساختمان 8 ساله واقعی
✅نور ونقشه عالی
✅پارکینگ سندی/انباری سندی/آسانسور
✅ساختمان کم واحد
✅بازسازی شده بدون هزینه اضافی
✅کلید موجود آماد ه بازدید(تخلیه)
املاک بزرگ پلاک شعبه کاشانی
مشاور تخصصی منطقه ««مالکی»»
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت