تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش/65متری/حسن آباد نبش خ اصلی بوعلی

فروش/65متری/حسن آباد نبش خ اصلی بوعلی

1 هفته پیش در شهرک امام رضا

متراژ
65
ساخت
1387
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏1,450,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏22,307,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
//// سازمان معاملات املاک و مستغلات \\\\

⭐️⭐️مشاورین املاک البرز⭐️⭐️⭐️
⭐با مدیریت حسینی⭐

⭐️⚡️قویترین فایلینگ منطقه با کادری مجرب⚡️⭐️

.......

✅✅تمام معاملات این مجموعه طبق قوانین اتحادیه املاک استان البرز انجام میگردد...

⭐️⭐️آدرس املاک :

⚡️جنب کوهپایه 8⚡

⭐️⭐️✅امیدواریم به لطف خدا بهترین هارا برای شما رقم بزنیم⭐️⭐️✅