ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
فروش 78متری/خیابان کلاهدوز
فروش 78متری/خیابان کلاهدوز
2 سال پیش در بندر انزلی
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
78
ساخت
1390
قیمت کل
2٬450٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
31٬410٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
.
املاک رایان
✅️بهترین انتخاب را با ما داشته باشید ✅️
فروش اپارتمان/غازیان/خیابان کلاهدوز
کد ملک A196
✔️سال ساخت:1390
✔️متراژ:78
✔️طبقه2 از 5
✔️دوخواب
دارای امکانات:
⚜️کف سرامیک
⚜️سقف گچ
⚜️5طبقه 10واحدی
⚜️اسانسور
قیمت2.450.000.000
به فروش میرسد.
آدرس خیابان کلاهدوز
--------------------------------------------
***********
آدرس دفتر روبروی پمپ بنزین غازیان
به مدیریت پیمان نجاتی
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت