تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش 83 متر 2 خواب / تکواحد /فول بازسازی /گلشهر

فروش 83 متر 2 خواب / تکواحد /فول بازسازی /گلشهر

2 سال پیش در کرج

متراژ
83
ساخت
1387
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
1٬490٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
17٬951٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
⚜️سازمان معاملات املاک و مستغلات سورین⚜️

☀️ آفتاب مهمان همیشگی خانه شما ☀️

✴️ فروش آپارتمان 83 متری 2 خواب ✴️

✅️ رو به نما / دو کله / آفتابگیر ✅️

⚡️سالن مربع و قابلیت هر نوع چیدمان
⚡️روبه آفتاب و نور مستقیم
⚡️2 خواب بزرگ
⚡️2 خواب بزرگ و استاندارد

✴️ مناسب برای سکونت و سرمایه گذاری
✅️زیر قیمت منطقه و بدون فایل مشابه

⭐️ نزدیک مترو گلشهر اتوبان و مراکز خرید⭐️

⚡️ سورین فایلینگ قوی منطقه ⚡️

✅️ لوکیشن مربوط به دفتر املاک میباشد ✅️
__________________________________________________
⚜️⚜️⚜️کارشناس : آقای ایدل شعبه 2⚜️ ⚜️⚜️

اعتمادی راستین
انتخابی نوین
با مشاورین املاک سورین

املاک سورین با 3 شعبه فعال در گلشهر و مهرشهر
___________________________________________
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آقای ایدل سورین شعبه اختر

آژانس املاک سورین

اعتمادی راستین، انتخابی نوین، با مشاورین املاک سورین