تائید

فروش 850 متری در جوزدان

10 ماه پیش در نجف آباد

متراژ
850
ساخت
1398
اتاق
1
قیمت کل
4٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
4٬705٬000 تومان
کد ملک : 81748
نوع ملک : #ویلا
نوع کاربری : زراعی
نوع معامله : #فروش - معاوضه
نوع سند : قولنامه
مساحت : 850 متر مربع
زیر بنا : 80 متر مربع
تعداد طبقات : 1
سال ساخت : 1398
تعداد اتاق : 1 خواب
توضیحات و امکانات: چهار دیواری بلوکی؛ تعدادی درخت میوه؛ امتیاز برق شخصی؛ دزدگیر؛ دوربین مداربسته؛ 15 دقیقه آب چاه؛ سیستم سرمایش دو عدد کولر گازی؛
قابل معاوضه با ملک در نجف آباد تا سقف قیمت 5 میلیارد؛
*** ابعاد و جهت: 20×42 جنوبی ***
قیمت فروش : 4میلیارد500 میلیون تومان
محدوده : #جاده فولادشهر
آدرس دفتر: نجف آباد، بلوار حجتی، روبروی مدرسه شهید پناهی، آژانس املاک متین