تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش 88 متری شیک در دامائی

فروش 88 متری شیک در دامائی

1 سال پیش در بندرعباس

متراژ
88
ساخت
1397
قیمت کل
3٬950٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
44٬886٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
با درود بیکران

آپارتمان 88 متری دو خواب
سال ساخت 97
طبقه 5 از 6
کلا 12 واحد
نما و مشاعات سنگ
کابینت های گلاس
دودستگاه کولر اسپلت
پارکینگ اختصاصی
قیمت پارکینگ 250 میلین محاسبه میگردد
سند تک برگ
قابلیت دریافت وام تا 800 میلیون

روشنی بخش
املاک یوسف آباد انتهای خیابان شلمچه