تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش 88 متری طبقه دوم بدون آسانسور

فروش 88 متری طبقه دوم بدون آسانسور

2 هفته پیش در طالقانی شاهین‌شهر

متراژ
88
ساخت
1390
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏3,650,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏41,477,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
♦️ 88 متر
♦️ طبقه دوم بدون آسانسور
♦️ پنج واحده دو نبش
♦️ دو خوابه
♦️ تراس سرتاسری
♦️ رو به آفتاب
♦️ معاوضه با ملک تا 5 میلیارد
♦️ فقط مشتری واقعی
♦️ پیام پاسخگو نیستم
♦️ بقیه اطلاعات در تماس