تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش 93 متری چهار واحدی طبقه بالا

فروش 93 متری چهار واحدی طبقه بالا

1 ساعت پیش در گلستان

متراژ
93
ساخت
1387
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏5,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏55,913,000 تومان
طبقه
همکف
تعداد کل طبقات
2
همکار لطفاً تماس نگیرد ❌

آپارتمان 93 متری چهار واحدی
                      

ـ......ـ.....ـ
در رهن مستاجر تا برج 4
نیاز به بازسازی

  
فایلینگ متناسب با شرایط شما در خرید و فروش قابل تهاتر دو خواب و سه خواب در اندازه ها و متراژهای مختلف و فایل های مشابه آن را میتوانید تلفنی یا به دفتر  جهت مشاوره  مراجعه کنید....

    ⚜️ ⚜️⚜️ مـشـاور امــلاک ســادات  ⚜️⚜️⚜️
              
              ⚜️⚜️  کـد رسمـی 3577 ⚜️⚜️ 
مدیریت املاک فاضلی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک سادات،خیابان مهر،بین بهمن و اسفند