تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 100 متری/ 2خواب/ طبقه اول

فروش آپارتمان 100 متری/ 2خواب/ طبقه اول

1 روز پیش در صادقیه

متراژ
100
ساخت
1382
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏18,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏182,000,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
هوالرزاق

⚜️ ابوالفضل اسدزاده | املاک جا به جا ⚜️

☑️ 100 متر
☑️ 2 خواب
☑️ طبقه اول (روی همکف)
☑️ 23 ساله
________________________
☑️ پارکینگ سندی
☑️ انباری سندی
☑️ 3 متر بالکن
☑️ نما سنگ
________________________
☑️ سالن مربع
☑️ کابینت ام دی اف
☑️ 2 خواب بزرگ
________________________
☑️ سند تک برگ
☑️ اماده انتقال
☑️ قابلیت رهن تا 1/700
☑️ فروشنده واقعی
________________________

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید