تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 100 متری باهنر سبحان

فروش آپارتمان 100 متری باهنر سبحان

10 ماه پیش در باهنر

متراژ
100
ساخت
1397
انباری
ندارد
قیمت کل
3٬820٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
38٬200٬000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
با سلام

⏪️ املاک برتر

مشاور _ آقاجری

آدرس دفتر _ باهنر خیابان سبحان اصلی نبش بلوار صداقت

_____________________________________________

توضیحات !

⏪️ لوکیشن سبحان
⏪️ دسترسی آسان به مدارس _ مراکز خرید _ مراکز درمانی

1️⃣ متراژ 10* متر
*️⃣ دوخواب کمد دیواری
*️⃣ کابینت های گلاس
*️⃣ کاغذ دیواری شده
*️⃣ پارکینگ سندی
*️⃣ نما و مشاعات سنگ
*️⃣ واحد شیک و بدون خرج
*️⃣ بازدید = خرید
*️⃣ قابلیت رهن به مبلغ **0 میلیون

جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید