تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 100 متری/ شهرک سلمان/کد31

فروش آپارتمان 100 متری/ شهرک سلمان/کد31

1 سال پیش در شوش

متراژ
100
ساخت
1403
قیمت کل
1٬234٬565٬555 تومان
قیمت هر متر
12٬345٬000 تومان
طبقه
3
برای اطلاعات بیشتر به دفتر مشاور املاک خونه به خونه مراجعه بفرمایید_
________//____________________________
آپارتمان 100 متری
دو خواب
کلید اول
طبقه سوم
آسانسور فعال
شهرک سلمان ، خ ولایت جنب فروشگاه افق کوروش
____//____________________________________
آدرس دفتر: شوش، کوی دانیال، ابتدای بلوار کشاورز،جنب میدان گلخانه