تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 100متر اقدسیه 2خواب

فروش آپارتمان 100متر اقدسیه 2خواب

1 سال پیش در تهران

متراژ
100
ساخت
1393
قیمت کل
13٬950٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
139٬500٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
اقدسیه بهترین فرعی دنج

100متر 2خواب نورگیر جنوب
پلان بدون پرتی و خوش نقشه

تراس کاربردی

ورودی لابی /نگهبانی 24ساعته
سرایدارمقیم

دسترسی عالی به مترو و اتوبان ها

باموارد مشابه

فرزاد هنرمند