فروش آپارتمان/101 متر/منطقه پنج
2 سال پیش در محمدیه-قزوین
کپی شد
قیمت کل
2٬730٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
27٬029٬000 تومان
به نام خداوند جان و خرد
⚜️️املاک الماس⚜️
آدرس املاک : منطقه یک، نبش کوچه شقایق دوازده(بین دوبلکس و ساعت)
__________________
✓موقعیت:شهر زیبای محمدیه منطقه پنج،کوچه دوبلکس
✓کوچه های بالا
✓سمت :شمالی
✓متراژ : 101 متر مربع
✓سال ساخت :1395
✓تعداد اتاق : 2
✓طبقه اول
✓پارکینگ مسقف
✓هود
✓گاز رومیزی
✓پکیج
✓کناف
✓3 واحده
✓فول امکانات
✓مشاعات زیبا
✓ شیرآلات برند
✓سرمایش کولر آبی
✓آیفون تصویری
✓موقعیت عالی و با بهترین دسترسی
برای اطلاع از موارد مشابه چت و تماس درخدمتیم:
املاک الماس
منطقه یک نبش کوچه شقایق دوازده(بین دوبلکس و ساعت)
⚜️درخدمت شما عزیزان⚜️