تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 102 متری 2 خوابه توحیدی راد

فروش آپارتمان 102 متری 2 خوابه توحیدی راد

1 سال پیش در فرهنگیان

متراژ
102
ساخت
1403
انباری
ندارد
قیمت کل
4٬890٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
47٬941٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
درود✴️✴️✴️
✅️اپارتمان 12 واحدی
✅️طبقه اول
✅️102 متر
✅️تکمیل فوق لوکس
✅️بهترین لوکیشن و متریال
✅️مشاعات خوب
✅️اسپیلت
✅️پکیج
✅️کناف نورپردازی
✅️بدون پرتی
✴️✴️مشاور امین شما در معاملات نامداری✴️✴️
املاک اهورا
دارای پروانه تخصصی مشاورین املاک و مشاور حقوقی زیر نظر دانشجوی دکترای حقوق معاملات صورت میگیرد.
با ثبت معاملات شما در سامانه کاتب اطمینان خاطر داشته باشید بدون کوچک ترین نگرانی و دغدغه معاملات شما به قانونی ترین حالت ممکن انجام می پذیرد.
مورد های مشابه و تک خواب و دوخواب و سه خواب مناسب با بودجه شما و سلیقه شما موجود می باشد جهت دریافت مشاوره رایگان و انتخاب بهترین ملک برای سکونت و سرمایه گذاری تماس حاصل فرمایید.
آدرس املاک شهرک فرهنگیان خیابان توحیدی راد نبش کوچه 7 روبروی کوچه10