تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 103متر هشتگردجدید(مهستان) فاز4 نیکان

فروش آپارتمان 103متر هشتگردجدید(مهستان) فاز4 نیکان

1 سال پیش در هشتگرد

متراژ
103
ساخت
1400
قیمت کل
1٬850٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
17٬961٬000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
8
تعداد کل طبقات
7
♦️فروش آپارتمان در شهر جدید هشتگرد فاز 4 شرقی پروژه نیکان

️لوکیشن عالی دسترسی عالی و بسیار نزدیک به فاز 1
◽پروژه خوش نقشه و محوطه سازی شده
▪طبقه 6 با ویوی عالی
◽واحد جنوبی با نورگیر عالی
▪کف سرامیک
◽وام تسویه
▪پارکینگ مسقف
◽نگهبانی 24 ساعته
▪متراژ 103 متری
◽انباری سندی
▪واحد خام و کلید نخورده می باشد

ساختمان 7 طبقه + 1 واحد پنت هاوس

✅بهترین فرصت خرید و سرمایه گذاری در شهر جدید هشتگرد

بهترین فایل ها و پروژه های شهر جدید هشتگرد را با بهترین قیمت از ما بخواهید

⭕ پذیرای امور ملکی شما در بزرگترین دپارتمان منطقه هستیم⭕

دپارتمان بزرگ آقازاده
دارای 3 گواهینامه(ISO) از کشور انگلستان

☎️ جهت اطلاعات بیشتر و بازدید واحد های مشابه تماس حاصل فرمایید ☎️

مشاور تخصصی شما در امور ملکی: متین مرادی