تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 103متری 2خواب بلوار فدک

فروش آپارتمان 103متری 2خواب بلوار فدک

1 سال پیش در شیراز

متراژ
103
ساخت
1396
قیمت کل
4٬550٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
44٬174٬000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⚜️مشارکت در ساخت و فروش خانه های کلنگی ⚜️
⚜️خرید ؛فروش؛ رهن؛ اجاره؛⚜️
✔️ما بهترین هارا به شما پیشنهاد می دهیم ✔️
✨_________________________________________✨
✅ فروش آپارتمان 2خواب بهترین لوکیش فدک »
✅ سند اماده //103متری »
✅ دسترسی به مترو و امکانات
✅ سالن بزرگ و دلباز نورگیر جنوبی»
✅کناف ؛نور پردازی؛کاغذ دیواری؛»
✅ کابینت؛گاز صفحه ای ؛پرده ؛»
✅پکیج؛ شوفاژ ؛کولر ابی؛ شیر الات
✅اتاق خواب های 12متری با کمد دیواری
✅در صورت کمبود نقدینگی 700رهن کامل
✅سند ملکی//+پارکینگ و انباری
✅ دیدن ==پسندیدن
✔️_________موارد مشابه موجود می باشد________✔️
آدرس ما:بلوار فدک روبرو کوچه 11 املاک جنوب ⚜️