تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 104 متری کلید نخورده دوخواب خوش نقشه

فروش آپارتمان 104 متری کلید نخورده دوخواب خوش نقشه

1 سال پیش در تهران

متراژ
104
ساخت
1403
قیمت کل
8٬216٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
79٬000٬000 تومان
طبقه
5
باسلام واحترام
واحد فوق فول امکانات
خوش نقشه دو خوابه
کلید نخورده نورگیر عالی سالن پرده خور
سند آماده برای دریافت وام
فروشنده واقعی
مشاور شما صمدی