تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 105 متر گلزار

فروش آپارتمان 105 متر گلزار

1 سال پیش در تهران

متراژ
105
ساخت
1393
قیمت کل
14٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
140٬952٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
فروش آپارتمان
105 متر دو خواب

مشاور تخصصی شرق منطقه یک