تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 105متری خیابان نصر

فروش آپارتمان 105متری خیابان نصر

1 سال پیش در زاهدان

متراژ
105
ساخت
1400
قیمت کل
1٬990٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
18٬952٬000 تومان
طبقه
1
⚜️⚜️دپارتمان املاک ویرا ⚜️⚜️
____________________________________________________
⭕ خرید و فروش مطمئن و سرمایه گذاری امن⭕
( با مشاورین ملکی ویرا )

_______________ ⚜️ مشخصات واحد ⚜️_______________

⚜️فروش آپارتمان
⚜️ادرس خیابان نصر 31 جعفری پناه 1
⚜️متراژ 105
⚜️دو خواب
⚜️سال ساخت 1400
⚜️زمین جنوبی سرنبش
⚜️ پارکینگ
⚜️ آسانسور
⚜️ مجتمع 14واحدی
⚜️فول امکانات
⚜️ کابینت
⚜️کمد دیواری
⚜️خوش نقشه
⚜️نور عالی
⚜️ موقعیت مکانی عالی
⚜️ دسترسی اسان

______________✳️ توضیحات تکمیلی ✳️_______________

✳️سند در حال انجام
✳️قیمت مناسب

♦️فایل مشابه موحود
_________________________________________________
با مشاورین حقوقی و ملکی ویرا مطمئن خرید کنید
____________________________________________________
⭕ آدرس ما ( بین بزرگمهر34 و36)

⚜️ با مدیریت مهندس افشاری ⚜️