تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 107 متری 3 خوابه

فروش آپارتمان 107 متری 3 خوابه

1 سال پیش در سبزوار

متراژ
107
ساخت
1404
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
3٬450٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
32٬242٬000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
(بنام خدا)
واحد نوساز*
تک واحدی *
جنوبی *
طبقه 5*
پارکینگ بدون مزاحمت *
نورگیر عالی*
تحویل واحد برج هفت*
مبلغی جهت تحویل و سند نگه داشته میشود
محدوده ابومسلم //

واحد 100 متری طبقه اول دو واحدی بدون دیوار مشترک سند آستانه تحویل برج 7 محدوده ابومسلم//

واحد 97 متری طبقه سوم دو واحدی واحد کلید اول آماده تحویل محدوده عظیمان سند وقفی //

واحد 95 متری طبقه 5 دو واحدی کلید اول محدوده ابوریحان //

واحد 110 متری طبقه 5 محدوده داورزنی کلید اول //

واحد 115 متری طبقه سوم دو واحدی محدوده دانش آموز کلید اول//

مشارکت در ساخت
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

مشاور آژانس املاک09934017336